1-R School, grades 6-8 fourth quarter All A’s Honor Roll

Eighth grade

Ashley Bailey

Makenna Gildersleeve

Wyatt Gildersleeve

Anslee Langrehr

Benjamin Sutherland

Makayla Terrill

Anna Zentz

Seventh grade

Benjamin Briseno

Ryan Kelly

Carson Kunze

Annaka Schlachter

Sixth grade

Megan Boyd

Connor Kunze

Reagan McIntyre

Hannah Moeller

Kyra Ray

1-R School, grades 6-8 fourth quarter

A and B Honor Roll

Eighth grade

Eli Arends

Madelyn Arends

Zachary Hovie

Dylan Leschinsky

Isaac Lundgren

Nolan Moorman

Andrew Pearson

Cesar Ramos

Billy Schleichardt

Treyton Schuyler

Madeline Stratman

Lydia Terry

Madison Washington

Seventh grade

Katherine Byerly

Janellie Castillo

Tatum Kerr-Enck

Zachery Mader Jr.

Hailie Moeller

Abigail O’Connell

Cooper O’Connell

Natalee Pfenning

Braxton Placke

Noah Stocker

Mikyna Stoppkotte

Jordyn Wells

Chase Wiegert

Tucker Wiegert

Sixth grade

Hunter Beissenherz

Grace Bremer

Alyssa Cornelius

Morgan Kunze

Cameron Placke

Ellie Smidt

Cedar Hollow School, grades 6-8 fourth quarter

All A’s Honor Roll

Eighth grade

Jackson Bough

Callie Collins

Owen Harb

Gabriel Holmes

Taylor Jakubowski

Evan Kirk

Grady Knuth

Chloe Mader

Erin Maruska

Taylor Mazour

Kailey O’Grady

Jordan Pankonin

Molly Price

Gavin Ruff

Madison Starman

Seventh grade

Aarya Bhatt

Easton Bockmann

Katherine Bough

Tyson Brewer

Cooper Ewoldt

Lincoln Flagle

Justyce Hostetler

Jenna Hudnall

Landon King

Mikayla Kuhn

Taylor Lemburg

Riley Morlang

Trevor Retzlaff

Annika Staab

Haley Westerby

Sixth grade

Hayden Atkins

Elliott Balcom

Taylor Brown

Brandon Bykerk

Jalyssa Caldwell

Cydnee DeLosh

Addison DeNeui

Addison Duering

Kade Duering

Jasmine Ellsworth

Myles Eriksen

Emma Harb

Kailie Hostetler

Charlie Krieser

Emma Marten

Isaac Martinez-Gilbert

Calin O’Grady

Owen Payne

Kira Renz

Jocelyn Richling

Owen Schulte

Thomas Ummel

Morgan VanWinkle

Camden Walker

Alivia Wragge

Cedar Hollow School, grades 6-8 fourth quarter A and B Honor Roll

Eighth grade

Anastacia Aparicio

Randy Britt

Jackson Clausen

Eric Czaplewski

Trevyn Keene

Alexander Korte

Alexis Lilienthal

Kamren Maynard

Elizabeth Morrow

Nathan Moseley

Ashlyn Nispel

Reese Saathoff

Madolyn Smelker

Seventh grade

Kiera Avila

Nathan Carkoski

Trevor Davis

Wyatt Dreher

Jayda LaDeaux

Ella Lorenz

Makayla Luevano

Mitchell McCann

Macy Moran

Hunter Parker

Zachary Rathman

Marcela Rodriguez Aguilar

Austin Staab

Abel Zarraga

Sixth grade

Kiplyn Classen

Zoey Clausen

Connor Duering

Zachary Fausch

Landon Fischer

Lucas Fischer

Tyler Kirk

Keaston Long

Kelbi Martin

Lauren Millsap

Zachary Millsap

Corey Mulinix

Haidyn Peirick

Elysia Roth

Alison Schimmer

Levi Stringham

Mayeli Venteicher

Hannah Weeks

Olivia Wright

St. Libory School, grades 6-8 fourth quarter

All A’s Honor Roll

Eighth grade

Kian Botts

Kallie Cornelius

Jenna Kuck

Lydia Vlcek

Seventh grade

Kylie Caspersen

Kody Kuck

Kamrynn Mings

Sixth grade

Isabella Buhrman

Leah Dizmang

Caden Ireland

Mackenzie Rasmussen

St. Libory School, grades 6-8 fourth quarter A and B Honor Roll

Eighth grade

Anyssa Erives-Aguilar

Kara Erlenbursch

Aiden Gonzalez

Cecily McGuan

Seventh grade

Iley Eastman

Taber Smith

Sixth grade

Natalie Bomberger

Brennen Cornelius

Jaden Manfull

Joel Shafer

Christopher Smith

Dahlci Studley

Sign up for TheIndependent.com Email Alerts

* I understand and agree that registration on or use of this site constitutes agreement to its user agreement and privacy policy.
Load comments